SOUTĚŽ! Švýcarská lahev SIGG, jihotyrolská kšiltovka a plátěná taška z Německa!

Prázdninová soutěž na My Lost Hat je tady!

Co můžete vyhrát?

V červencové soutěži můžete vyhrát outdoorovou hliníkovou lahev z Wildkogel Areny, která se nachází mezi Kitzbühlskými Alpami a Národním parkem Vysoké Taury  a na doplnění jsem přidal ještě kšiltovku z Jižního Tyrolska z oblasti Drei Zinnen Dolomites a ekologickou tašku od Německé centrály cestovního ruchu.

Soutěž o hliníkovou lahev, kšiltovku a látkovou tašku

Soutěž o hliníkovou lahev, kšiltovku a látkovou tašku

Soutěžní otázka

Tentokrát budem s vašimi znalostmi mířit do severní Itálie, tedy do Jižního Tyrolska. Otázka je poměrně prostá, jak se ještě do nedávna jmenovala jihotyrolská oblast Tre Cime Dolmites?

*
*
*

Co bude příště?

Jestli chcete dostat echo taky na další soutěže v budoucnu, ideální bude, když mi na sebe necháte e-amil a já vám jednou za měsíc pošlu upozornění, že můžete soutěžit. Navíc taky pár tipů na cesty a něco z mých zážitků a příběhů, které jsem na cestách sesbíral. Nehrozí vám nic víc než jednou za měsíc newsletter a sem tam nějaká zpráva třeba s upozorněním na nový kalendář, e-book nebo slevu, kterou se mi povedlo vyjednat na nějakou cestovatelskou vychytávku.  

Registrací vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi travel blogu www.mylosthat.com pro účely rozesílání novinek a informací o dalších soutěžích o cestovatelské ceny. Po obdržení prvního takového e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


You may also like...

1 Response

  1. Přeji celému týmu do Nového roku hodně štěstí a hlavně zdravíčka a ať vám to jde jako vloni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 42 = 52