SOUTĚŽ! Švýcarská lahev SIGG, jihotyrolská kšiltovka a plátěná taška z Německa!

Prázdninová soutěž na My Lost Hat je tady!

Co můžete vyhrát?

V červencové soutěži můžete vyhrát outdoorovou hliníkovou lahev z Wildkogel Areny, která se nachází mezi Kitzbühlskými Alpami a Národním parkem Vysoké Taury  a na doplnění jsem přidal ještě kšiltovku z Jižního Tyrolska z oblasti Drei Zinnen Dolomites a ekologickou tašku od Německé centrály cestovního ruchu.

Soutěž o hliníkovou lahev, kšiltovku a látkovou tašku

Soutěž o hliníkovou lahev, kšiltovku a látkovou tašku

Soutěžní otázka

Tentokrát budem s vašimi znalostmi mířit do severní Itálie, tedy do Jižního Tyrolska. Otázka je poměrně prostá, jak se ještě do nedávna jmenovala jihotyrolská oblast Tre Cime Dolmites?

Co bude příště?

Jestli chcete dostat echo taky na další soutěže v budoucnu, ideální bude, když mi na sebe necháte e-amil a já vám jednou za měsíc pošlu upozornění, že můžete soutěžit. Navíc taky pár tipů na cesty a něco z mých zážitků a příběhů, které jsem na cestách sesbíral. Nehrozí vám nic víc než jednou za měsíc newsletter a sem tam nějaká zpráva třeba s upozorněním na nový kalendář, e-book nebo slevu, kterou se mi povedlo vyjednat na nějakou cestovatelskou vychytávku.  

Registrací vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi travel blogu www.mylosthat.com pro účely rozesílání novinek a informací o dalších soutěžích o cestovatelské ceny. Po obdržení prvního takového e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


You may also like...

1 Response

  1. Přeji celému týmu do Nového roku hodně štěstí a hlavně zdravíčka a ať vám to jde jako vloni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

32 + = 38