Visit Rome with a new Rough Guide by JOTA / Do Říma s novým průvodcem od JOTY

Rim_2015

(EN) If you plan a trip to Rome you will probably need some help. The new guide from Rough Guide edition published by JOTA will make your travelling easier. Just put it into your bag and go straight to Rome. You will never get lost! More info www.jota.cz!

(CZ) Orientaci v jednom z nejpůsobivějších měst světa, v italské metropoli Římě, vám usnadní nový průvodce z edice Rough Guide od brněnského nakladatelství JOTA.  Jedná se už o šesté aktualizované vydání, které je celobarevné a je doplněno řadou map a plánů města. Nechybí ani odkazy na doporučené knihy, filmy, jazyková část a samozřejmě historická data.

Rozhodnete-li se tedy navštívit tohle město a poznat památky, jakými jsou Koloseum a Pantheon, nádherné historické centrum či Vatikán s jeho kulturním bohatstvím, pak je tenhle průvodce určen právě Vám. Kromě běžného servisu a historického backgoundu je kniha doplněna o aktuální podrobnosti o místech vhodných k noclehu i stravování. Itineráře vám umožní strávit váš pobyt co nejlépe, ať už patříte k milovníkům jídla nebo se zaměřujete na památky.

Průvodce Rough Guide Řím ve speciální zpevněné brožované vazbě má 368 stran a jeho běžná cena je 578 Kč

 

K průvodcům Nakladatelství JOTA získáváte BONUSY od společnosti ZONER software, a.s., Více o aktuálních BONUSECH najdete na www.zoner.cz/JOTA a také od společnosti Lingea, s.r.o., Více o aktuálních BONUSECH najdete na www.lingea.cz/spoluprace-jota.


You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 2 = 3