🇨🇿Spolupráce s My Lost Hat

My Lost Hat je osobitý cestovatelský blog, kde sdílím své zkušenosti nasbírané za posledních 19 let při cestách po světě. Čtenáře chci inspirovat svými zážitky, poutavými příběhy z cest a profesionálními fotografiemi zajímavých míst.  Své zkušenosti sdílím prostřednictvím recenzí a cestovatelských tipů.

My Lost Hat statistiky návštěvnosti

Logo travel blogu My Lost Hat

 

 

  • Blog My Lost Hat – 2000-4000 unikátních návštěv měsíčně
  • Facebook – 1300 fanoušků
  • Instagram560 followerů

 

Kdo je My Lost Hat

Jmenuji se Tomáš Hájek a jsem fotograf, novinář a cestovatel. Na klíč dodávám redakcím články doplněné profesionálními fotografiemi. Jsem freelance a za svoji nejsilnější stránku považuji schopnost publikovat články napříč redakcemi českých tištěných i internetových médií. Běžně z jedné destinace zpracovávám více témat pro různá periodika.

Internetová média: lonelyplanet.cziHNed.cz, iDnes.cz, lidovky.cz, pecenevarene.cz, ikoktejl.cz, kamkam.eu a řada dalších.
Tištěná periodika (odhad čtenosti dle Unie Vydavatelů konec roku 2015): National Goegraphic Czech republic (140K),  Lidé a Země (124K),
Geografický magazín Koktejl (72K) Lidové Noviny (199k), Magazín Pátek Lidových novin (225K), Přílohy Mladé Fronty Dnes Víkend (450K) a Ona Dnes (508K), Magazín Práva – Víkend (164K), PLAYBOY, For Men (35K), Vlasta (208K), Chvilka pro tebe (417K), Nedělní Blesk (593K) , E15 (74K), F.O.O.D..pdf (81K), ČD pro Vás (1000K).

Tomáš Hájek - My Lost Hat nad obcí Schröcken ve Vorarlbersku.

Hory jsou pro mě největším relaxem a hlavně ty letní.

Jak spolupracovat s My Lost Hat

Možností je mnoho:
– Press tripy (napíšu o vaší destinaci či produktu)
– Recenze (ubytování, výlety, cestovatelské potřeby, služby, atrakce, doprava, knihy, fotoaparáty…)
Brand ambassador
– Medializace na sociálních sítích Facebook či Instagram
– Placené odkazy a recenze
– Psaní článků pro on-line i tištěná média
Fotografování
Letecké snímky

Reference na moji práci si můžete přečíst zde.

Všechno, co vyzkouším, dokáži poutavě popsat, vysvětlit a navnadit. Ale také kriticky zhodnotit. Ať už je to fotoaparát, jízda na psím spřežení, nový tištěný průvodce, hotel nebo linka z Prahy do Berlína. Proto jestli nabízíte službu, máte penzion v horách nebo prodáváte solární panely pro cestovatele a za svými produkty si stojíte, nestyďte se a napište mi, určitě se domluvíme.

V kloubouku selfie na Srí Lance.

S divokými slony na Srí Lance v národním parku Kaudulla.

Články, které na svých stránkách publikuji, jsou vždy vyjádřením mého osobního názoru, pokud je recenze na nějaký produkt či službu negativní nebo kritická, vždy Vám dám prostor pro vyjádření na konci textu, před tím, než jej na blogu publikuji. Věřte, že lepší je uznat chybu a pak něco zlepšit, než se tvářit, že všechno funguje a lhát. Čtenáři lež neodpouští!

My Lost Hat cestuje i s rodinou.

Zajímavým fenoménem poslední doby je cestování s dětmi. Rodiče už nechtějí být “omezováni” svými ratolestmi, naopak jim pomocí cestování chtějí rozšířit obzory. A nemusím vám říkat, že cestování je nejlepší škola! Pro všechny. Děti i rodiče.
Také já se snažím cestovat s dětmi ať už po České republice nebo do zahraničí. Máme za sebou několik rodinných press tripů, nebo press tripů v tandemu s mojí ženou s mnoha výstupy v českých médiích.

Selfie s rodinou nad Slazburgem.

Někdy holt i já musím sundat klobouk. Když se jde v Salzburgu na večeři?

– víkend ve Vídni před Vánoci.
– týdenní pobyty v rakouském údolí Brandnertal
– víkend v Salzburgu 2015
– čtyřdenní press trip Hradní stezka v Německu
– jedenáctidenní press trip na Srí Lanku s cestovní kanceláří Oriens Travel
– čtyřdenní pobyt ve Stegersbachu, Burgenland
– dvoudenní pobyt v Salzburgu 2016

– týdenní pobyt v Bregenzském lese, Vorarlbersko

Večeře v hradní restauraci na hradě Hornberg v Německu.

Večeře v hradní restauraci na hradě Hornberg v Německu.

Právě společný prožitek, řešení situací, reakce dětí… Přesně tyhle věci dělají z rodiny na cestách toho nejlepšího recenzenta. Jedině ostrou zkouškou hotelu, programu, atrakce, produktu v běžných rodinných situacích jsou nejlepší referencí pro nové návštěvníky. Poutavě napsaná reportáž, doplněná reakcemi dětí, dalším pohledem mojí ženy dělá z takové recenze komplexní hodnocení vaší destinace či produktu.

I v horách se dá zaskákat na bezvadné trampolíně.

… jejich prožitky jsou kořením cestopisných článků.

Rodina v rakouském Stegersbachu

Děti mají cesty rády….

Samozřejmostí spolupráce s My Lost Hat je prezentace vaší destinace, hotelu, služby či produktu na sociálních sítích.
Pozvěte nás, abychom to sami zažili, a nebudete litovat.

Ať už cestuji sám nebo s rodinou vždy je na konci stejný cíl. Zaujmout a inspirovat fotografiemi, články a videi. Takový obsah mého blogu bude včetně linků na váš produkt či destinaci trvalý a návštěvníci mého webu na něj mohou kliknout dnes, za týden, za měsíc i za rok.